izwierzaki.eu

Ziomek 14.12.2020

Jakie są mity na temat projektowania wnętrz?

Polecane: Odkurzacze na mokro

Postać historyczna była znana jako ojciec nowoczesnej architektury, a jego styl zdobiący domy angielskie i francuskie od XIX wieku nadal uważany jest za klasyczny. Jednak czy jest bezpieczny dla naszych oczu i wrażliwy na światło słoneczne? A czy powinniśmy kojarzyć ten styl z betonowymi zlewami czy ciemnymi kolorami?

Zanim odpowiemy na te pytania, warto pamiętać, że są to budynki, które powstały dla różnych funkcji społecznych. W istocie ojciec nowoczesnej architektury jako pierwszy zastosował betonowe umywalki w procesie budowy. Był francuskim ebenistą mieszkającym w Londynie. W wieku 50 lat zaprojektował i zbudował domy w Londynie i East End, które następnie zostały sprzedane oferentowi, który zaoferował najwięcej. Zmarł w 1880 roku w Paryżu.

Od tego czasu powstało wiele okazałych domów dla różnych kręgów, ale zasada zlewów i odpływów w projektowaniu takich budynków jest taka sama. Istotny jest w wystroju punkt: ciemne kolory, pastelowe, a przede wszystkim ciepłe kolory i taka obróbka materiałów, która sprawia, że ​​są one razem przyjemne i chłodne.

Jakie są mity na temat projektowania wnętrz?

Często wydaje nam się, że wystrój wnętrz domów angielskich i francuskich jest prosty. Tu i ówdzie można znaleźć styl krakowski, florencki i średniowieczny francuski. Na pierwszy rzut oka te konstrukcje wydają się proste i czyste, ale w rzeczywistości powstały na fundamentach wielowiekowych wnętrz poddanych wielkiej renowacji.

Odnowienie takiego wnętrza nie jest łatwe. Fundamenty zwykle gniją, a aby zachować wygląd remontowanego domu, czasami potrzebne są specjalne środki czyszczące.

Warto jednak do nich dążyć, a tutaj są one warte tyle samo, co gdyby renowację wykonał ktoś inny. Trudno, ale nikt nie powiedział, że zadanie jest łatwe. Zespół renowacyjny na każdym kroku dąży do osiągnięcia wysokiego standardu życia. Spędzają dużo czasu w salach dyskusyjnych, zbierając informacje zwrotne od klientów, często prowadząc seminaria na temat projektowania wnętrz.

W procesie renowacji ważne jest, aby użyte materiały były trwałe i trwałe. Kolor ścian musi pasować do koloru wnętrza, inaczej remont będzie bezcelowy.

Płytki ścienne to bardzo ważny element wystroju wnętrz domów francuskich i angielskich. Muszą być biało-czarne, a materiał musi być trwały i trwały. Musimy pamiętać, że we Francji standardem będą białe kafelki, a w Anglii czarne. To dlatego, że białe płytki działają na nas uspokajająco, a czarny to ulubiony kolor projektantów wnętrz.

Ze względu na duże zróżnicowanie kolorów i wzorów ścian w domach francuskich i angielskich nie można ustalić uniwersalnego trendu kolorystycznego. Jednak im jaśniejszy kolor, tym większy nacisk należy położyć na niego w projekcie domu. Kontrastowe kolory na ścianach tylko podkreślą ich atrakcyjność. W stylu angielskim jasne kolory podkreślają siłę i przepych wnętrza, a matowe barwy zmniejszają siłę kontrastu i podkreślają użyteczność symetrii.

W aranżacji wnętrz we Francji obowiązuje zasada symetrii. Kolorystyka ścian musi być utrzymana w jednolitym odcieniu bieli i czerni, meble kuchenne powinny być w tej samej tonacji i kształcie co meble do salonu. Kolorystyka ścian musi współgrać z kolorystyką mebli kuchennych, tak aby typowa francuska kuchnia nie była niewygodnym miejscem.

Styl francuski to przede wszystkim specyficzny typ domu. Warto wybrać konkretny kolor, ozdobić go ciekawymi przedmiotami i trzymać się surowego stylu. Francuski styl jest niezawodny, prosty i ciepły. Idealnie nadaje się dla osób ceniących tradycję nad rozwiązaniami technologicznymi, tradycyjną ponad nowoczesną, tradycyjną ponad technologiczną.

Styl francuski jest idealny dla osób ceniących tradycję i starość ponad nowoczesność. Dla osób, które cenią prostą i czystą formę ponad szybki i wygodny sposób prowadzenia biznesu, francuski styl jest dla nich idealny.

Dla osób, które cenią sobie stary i prosty sposób ponad szybki i wygodny sposób prowadzenia biznesu, francuski styl jest dla nich idealny

Polecane: szczeniak owczarka z Niemiec

Polecane: najlepsze konto osobiste

Tagi: styl,